Montaż drzwi - Kraków i okolice

Drzwi to istotny element wyposażenia w każdym domu, który daje nam prywatność i bezpieczeństwo oraz uzupełnia wystrój wnętrza. Natomiast zewnętrzne drzwi dodatkowo zatrzymują ciepło w domu. Dlatego abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo w swoim mieszkaniu oferujemy montaż i osadzenie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Montujemy drzwi przesuwne, harmonijkowe a także zajmujemy się montażem klamek.

otwarte drzwi

Fach-Man oferuje profesjonalną pomoc Złotej Rączki

Oferujemy błyskawiczny dojazd do Klienta

Montaż lub wymiana drzwi - Kraków i okolice

Posiadamy doświadczenie i wszystkie niezbędne narzędzia. Jeśli brakuje jakiegoś elementu zrobimy zakupy dla Ciebie.

Montaż drzwi – ważne informacje

Montaż drzwi jest jednym z ostatnich etapów wykończeniowych, bowiem żeby je założyć musimy mieć wykończone ściany i ułożoną podłogę. Przed montażem drzwi oczyść otwór usuwając niedoskonałości i upewnij się że krawędzie są równe.

Przed zakupem zmierz otwór na drzwi – potrzebna jest jego wysokość i szerokość, ale pamiętaj, że wymiary te nie są równe drzwiom tylko wymiarom ościeżnicy. Ważne jest aby zastanowić się w którą stronę drzwi będą się otwierać. Czy będziemy montować prawe czy lewe drzwi.


Jakie drzwi wybrać?

Kupując drzwi dobierz je do swoich potrzeb, aranżacji wnętrza, oświetlania oraz funkcji jakie mają pełnić. Zwróć też uwagę na sposób otwierania. Na rynku dostępne są drzwi otwierane, przesuwne i harmonijkowe. Drzwi otwierane dzielimy na przylgowe i bezprzylgowe czyli z gładką krawędzią i niewidocznymi zawiasami.

Drzwi prawe czy lewe?
Żeby się upewnić jakie drzwi chcemy zamontować, stań przed nimi tak żeby mieć je przed sobą i otwierać do siebie. Prawe drzwi będą mieć zawiasy po prawej stronie, a lewe - po lewej.


Jaką wybrać ościeżnicę?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje ościeżnic:
- regulowana – posiada listy obejmujące, które można dostosować do grubości ściany, są łatwe w montażu i demontażu, można je stosować do ścian o grubości od 7,5 do 30cm.
- stała – mają stałą szerokość dla ścian o grubości od 6 lub 10cm, często wymagają maskowania łączeń elementów ze ścianą. Mają niższą cenę niż ościeżnice regulowane ale są trudniejsze w montażu.Montaż ościeżnicy
Aby dobrać odpowiednią ościeżnicę trzeba wiedzieć jaka jest grubość ścian. Gdy już mamy ją dobrze dobraną pierwszym krokiem jest połączenie belek za pomocą śrub. Połączone belki wstawiamy w otwór, a szczelina między futryną a ścianą powinna wynosić 1-2cm. Potem trzeba ustabilizować ościeżnicę używając klinów i kołków. Następnie sprawdzamy pion i poziom, a szczelinę wypełniamy pianką. Wyciągamy kliny i dokładamy piankę w te miejsca. Gdy pianka wyschnie wystające jej resztki obcinamy i zakładamy listwy maskujące. Na koniec wypełniamy silikonem miejsca między listwami a ścianą.

Gdy ościeżnica jest już zamontowana zakładamy skrzydło drzwiowe i regulujemy zawiasy. Końcowym etapem jest montaż klamek. Kupując klamkę dobierz ją do swoich preferencji oraz charakteru pomieszczenia.

Montaż drzwi - Kraków

Dojazd do klienta

Szybki dojazd do klienta - nawet tego samego dnia!

Rezerwujesz termin, a my przyjeżdżamy do Ciebie wraz z niezbędnymi narzędziami. Dojazd na terenie całego Krakowa i okolic.

Części zamienne

Posiadamy doświadczenie i wszystkie narzędzia

Nie musisz martwić się o potrzebne części. Fach-Man zawsze ma przy sobie standardowe części zamienne. Jeśli zdarzy się, że potrzebny jest element. którego nie mamy podjedziemy do sklepu i zakupimy brakującą część.

Instalacja

Gwarancja

Nasze usługi zawsze wykonywane są profesjonalnie i z największą dokładnością. Dodatkowo dajemy miesięczną gwarancję.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy Złotej Rączki

Zadzwoń po Fach-Mana!
Najlepsza Złota Rączka z dojazdem w Krakowie i okolicach!

Szybko i sprawnie zamontujemy drzwi


Zamów fachowca

Wczytuję kalendarz...
- Dostępne
 
- Zarezerwowano
 
- Oczekujące

Fach-Man obsługuje wszystkie dzielnice Krakowa i okolice:

Montaż drzwi Stare Miasto Kraków
Montaż drzwi Grzegórzki Kraków
Montaż drzwi Krowodrza Kraków
Montaż drzwi Zwierzyniec Kraków
Montaż drzwi Nowa Huta Kraków
Montaż drzwi Łagiewniki-Borek Fałęcki Kraków
Montaż drzwi Swoszowice Kraków
Montaż drzwi Prądnik Czerwony Kraków
Montaż drzwi Prądnik Biały Kraków
Montaż drzwi Dębniki Kraków
Montaż drzwi Podgórze Duchackie Kraków
Montaż drzwi Bieżanów-Prokocim Kraków
Montaż drzwi Podgórze Kraków
Montaż drzwi Bronowice Kraków
Montaż drzwi Mistrzejowice Kraków
Montaż drzwi Czyżyny Kraków
Montaż drzwi Wzgórza Krzesławickie Kraków

Montaż drzwi Libertów
Montaż drzwi Skawina
Montaż drzwi Wieliczka
Montaż drzwi Balice
Montaż drzwi Zielonki
Montaż drzwi Raciborowice
Montaż drzwi Kokotów
Montaż drzwi Zabierzów